top of page
htqdwyla_1(1).png

2013 yılında Ankara'da Avukat Çağatay YAĞIZ tarafından kurularak ulusal ve uluslararası düzeyde faaliyetlerine başlamıştır.
Bu süreçte; hem bireylerin hem de ticari şirketlerin hukuki süreçlerini etkin bir şekilde takip ederek, muhtemel uyuşmazlıkların hızlı ve kesin olarak sona ermesine katkı sağlamıştır.
Misyonumuz, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içindeki ve dışındaki tüm vatandaşlarımıza güncel hukuk öğretileri ve kanunlar çerçevesinde her konuda destek olmaktır. 
Çağatay Yağız Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık olarak, saygın kadromuzla birlikte karşılıklı güven esasları doğrultusunda ülkemize ve vatandaşlarımıza hizmet etmeye devam etmekteyiz.

Hakkımızda: Ben Kimim?

Av. Çağatay YAĞIZ

Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan kurucumuz, lisans döneminde üç ulusal, bir uluslararası düzeyde düzenlenen hukuki rekabete katılmış ve yüksek onur ödülleri kazanarak hukukun birçok alanında etkinliğini kanıtlamıştır. 

Yüksek lisans eğitimine Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde devam etmiş ve bu  süreçte Graduate Institute Of International And Development Studies  (IHEID) Uluslararası Fikri Mülkiyet Hukuku eğitimine müteakip Fikri Mülkiyet Hakları alanında yüksek lisans dönemini tamamlamıştır.

Meslek hayatı boyunca ulusal ve uluslararası müvekkil ve danışanlarına en doğru ve etkin hukuki hizmetleri sunabilmek adına olan saygın ve uzman hukuki destek ekibiyle birlikte online olarak; Technical University of Denmark  tarafından düzenlenen "Patenting in Biotechnology"; Universiteit Leiden tarafından düzenlenen "International Law in Action: the Arbitration of International Disputes" eğitimlerini tamamlayarak uzmanlığını geliştirmiştir.

 

Av. Çağatay YAĞIZ ve ekibi olarak hukuki uzmanlığımız dahilinde olan tüm konularda bilgi, birikim ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşamaya devam ediyoruz. 

Hakkımızda: Hakkında
selçuk üni.jpg

Lisans: Selçuk Üniversitesi

ankaraünisosyalbilimler.png

Yüksek Lisans: Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü

ıheıd.png

The Graduate Institute Geneva: "International Intellectual Property Law"

UniversiteitLeidenLogo_edited.jpg

Universiteit of Leiden:
"International Law in Action: The Arbitration of International Disputes" 

indir_edited_edited.jpg

Technical University of Denmark:
"Patenting in Biotechnology" 

Hakkımızda: Müşteriler
bottom of page